Patrycja Wyciszkiewicz – jedna z najszybszych 400-metrówek na Świecie, reprezentantka Polski, Olimpijka z Londynu 2012 i Rio 2016.

 

Patrycja Wyciszkiewicz

FB IG

Marcin Janiak – Najlepszy biegacz wśród prawników oraz najlepszy prawnik wśród biegaczy.

Marcin Janiak

FB IG

Agata Pietroszek – Mistrzyni Europy w biegach z przeszkodami. Prawdziwa Spartan Girl. Twierdzi, że nie potrafi zjeść tylko kawałka Xawerego. Albo nic albo całość.

Agata Pietroszek

FB IG

Alina „Alitness” Matuszek – trener personalny, prezenterka TVP3, wulkan energii

 

 

 

Alina Matuszak

FB IG

Kasia Rodzik – Maliszewska – najsympatyczniejsza Bikini Fitness Girl jaką znamy. Urzęduje na co dzień w Kamion Fitness w Warszawie, gdzie prowadzi szkolenia z bikini fitness.

Kasia Rodzik – Maliszewska

FB IG

Olga Lipczyńska – trener personalny i instruktor zajęć grupowych z licznymi certyfikatami; szkoleniowiec i organizator sportowych campów. Foodie lover. Będzie jeszcze głośno o naszym romansie.

Olga Lipczyńska

FB IG

Justyna „Owsiana” – Pani dietetyk, choć nie wierzy w sukces Xawerego to i tak Ją umieszczamy w naszym gangu. Jak będziemy drugim Oshee to może zmieni zdanie. Poza tym prowadzi genialne warsztaty kulinarne.

Justyna „Owsiana”

FB IG

Rafał „Kasza” – zapalony sportowiec i wizjoner, reprezentant Polski w biegach z przeszkodami. Jeden z czołowych zawodników Spartan Race w Europie centralnej, pasjonat starych aut i zdrowej kuchni.

Rafał „Kasza”

FB IG

Chris Kwacz – Ultramaratończyk i biegacz długodystansowy. Codziennie motywuje tysiące ludzi do biegania na łamach swojego bloga On The Move!

Chris Kwacz

FB IG

Szymon Bytniewski – najszybciej biegający doktorant jakiego znamy. Ponoć Xawery przed treningiem to jego swoiste „must have”!

Szymon Bytniewski

FB IG